» Інформація » Понад 913 тис м3 деревини заготовили лісогосподарські підприємства області у 2017 році

Автор: admin1 от 4-01-2018, 09:08

Понад 913 тис м3 деревини заготовили лісогосподарські підприємства області у 2017 роціЗа даними системи електронного обліку деревини (ЕОД) обсяг заготовленої ліквідної деревини лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в 2017 році склав 913,4 тис м3.
 У заготівлі лідирували Стрийське, Бродівське та Славське лісові господарства.
Детальнішу інформацію щодо обсягів заготівлі та реалізації деревини в 2017 році підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства можна переглянути
тут: ls-zagotvlya.doc [ b] (завантажень: 6)
Зазначимо, що вся заготовлена деревина в області проведена через систему ЕОД. Електронний облік деревини - система фіксації та оформлення руху деревини із застосуванням засобів автоматизації на усіх етапах лісозаготівельних робіт. Робота в системі дає можливість керівникам підприємств оперативно, достовірно в поточному часі оперувати абсолютно усіма даними щодо руху лісопродукції: заготівлі, переміщення, вивезенню та реалізації лісопродукції покупцям.