» Інформація » Державні лісгоспи майже повністю перейшли на електронний облік деревини

Державні лісгоспи майже повністю перейшли на електронний облік деревини

Автор: admin1 от 24-02-2016, 15:29
 (голосів: 0)

Державні лісгоспи майже повністю перейшли на електронний облік деревиниПрактично усі підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства перейшли на стовідсоткове маркування та реалізацію деревини через систему електронного обліку. Винятком є лише ДП "Дрогобицьке лісове господарство", яке обіцяють повністю укомплектувати відповідним обладнанням вже у І кварталі цього року.
Про це повідомив начальник обласного управління Анатолій Дейнека.
"Ми постійно моніторимо процес маркування заготовленої деревини та її реалізації у межах Єдиної державної системи електронного обліку, - зазначив Анатолій Дейнека. - Ця система постійно вдосконалюється та допомагає керівникам підприємств у реальному часі стежити за залишками лісопродукції на кожній лісосіці, приймати управлінські рішення щодо напрямків її реалізації та вивезення".
З його слів, у лісгоспах налічується близько 160 комплектів обладнання для маркування деревини, куди входять: кишеньковий персональний комп’ютер, термопринтер, засіб для кріплення та зберігання бірок. На це впродовж двох останніх років витратили понад 5 млн гривень.
Зазначимо, що упродовж січня 2016 року, за даними Системи електронного обліку деревини, лісогосподарські підприємства заготували 42,8 тис метрів кубічних деревини та реалізували у круглому вигляді 32,4 тис метрів кубічних деревини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua