В середу, 3 січня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо ремонту ділянки дороги Лішня-Медвежа-Ступниця, в якій взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, сільські голови сіл Медвежа та Ступниця, представники філії «Дрогобицький райавтодор», ДП «Дрогобицький лісгосп», управління водного господарства, депутати районної ради.
Обговоривши можливі варіанти ремонту вищевказаної ділянки власними силами, було прийнято рішення спільними зусиллями, із залученням техніки райавтодору (автомобіль МАЗ та грейдер) й лісгоспу (автомобіль КрАЗ та екскаватор) провести ліквідацію аварійної ямковості на ділянці дороги Лішня-Медвежа-Ступниця.













