Як і було домовлено минулого тижня, сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко зібрав робочу нараду щодо ремонту дороги Новошичі-Ріпчичі. На нараду, окрім сільських голів цього напрямку, запросили керівників Райвтодору та Управління водгоспу.
Учасники зустрічі виклали пропозиції, напрацьовані ними протягом тижня. Було обговорено можливості ремонту власними силами, оскільки в цьому році обласні кошти на цю дорогу не заплановані. Йшлося про залучення наявних матеріалів, зусиль великих сільгоспвиробників — землекористувачів, Райавтодору та сільських рад для термінового ремонту найбільш аварійних ділянок. Володимир Шутко наголосив, що до справи повинні долучитися всі, хто зацікавлений у більш-менш нормальному стані дороги.
На сьогодні та найближчі дні голова райдержадміністрації запланував низку зустрічей, де вирішуватиме питання практичної допомоги для ремонту цієї автодороги.













