» Інформація » Дорогу Новошичі-Ріпчичі ремонтуватимуть спільними зусиллями

Дорогу Новошичі-Ріпчичі ремонтуватимуть спільними зусиллями

Автор: admin2 от 5-09-2016, 14:17
 (голосів: 0)

Дорогу Новошичі-Ріпчичі ремонтуватимуть спільними зусиллямиЯк і було домовлено минулого тижня, сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко зібрав робочу нараду щодо ремонту дороги Новошичі-Ріпчичі. На нараду, окрім сільських голів цього напрямку, запросили керівників Райвтодору та Управління водгоспу.

Учасники зустрічі виклали пропозиції, напрацьовані ними протягом тижня. Було обговорено можливості ремонту власними силами, оскільки в цьому році обласні кошти на цю дорогу не заплановані. Йшлося про залучення наявних матеріалів, зусиль великих сільгоспвиробників — землекористувачів, Райавтодору та сільських рад для термінового ремонту найбільш аварійних ділянок. Володимир Шутко наголосив, що до справи повинні долучитися всі, хто зацікавлений у більш-менш нормальному стані дороги.

На сьогодні та найближчі дні голова райдержадміністрації запланував низку зустрічей, де вирішуватиме питання практичної допомоги для ремонту цієї автодороги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua