» Інформація » Дві сотні дітей зі сходу України святкуватимуть Різдво на Львівщині

Дві сотні дітей зі сходу України святкуватимуть Різдво на Львівщині

Автор: admin1 от 5-01-2018, 10:48

Дві сотні дітей зі сходу України святкуватимуть Різдво на ЛьвівщиніСьогодні, 5 січня, на Львівщину завітають понад 200 дітей з Донецької області. Упродовж 5 днів мешканці сходу матимуть можливість пізнати духовне і культурне надбання Галичини.
Для дітей розробили цікаву програму святкування Різдва, яке вони зустрінуть у галицьких сім’ях.
«Різдво на Галичині дасть можливість дітям з Донеччини відчути особливу гостинність сімей Львівщини, неповторну духовну атмосферу, яка обіймає кожного з нас і приносить в оселю відчуття миру та злагоди», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.
Гості з Донеччини проживатимуть у районах Львівщини, де матимуть можливість ознайомитися та пізнати всю красу, культурну та духовну спадщину регіону, стануть учасниками різноманітних святкувань, а також глибше пізнають звичаї та обряди краю.