17 січня в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» відбувся краєзнавчий семінар «Люди «Дрогобицької Каліфорнії» і святкування Різдва у 1878-1918рр».
Модератором заходу був директор заповідника Богдан Лазорак. Дискутанти – о. Тарас Коберинко, о. Іван Ковба та о. Андрій Безушко.
У семінарі взяли участь членкині Союзу Українок М. Даньків, Л. Мураль. С. Хруник. М Даньків від Союзу Українок Дрогобиччини подарувала представникам духовенства оберіг Нагуєвич –книжки Анізії Онищак «Нагуєвичі».
Семінар розпочався улюбленою колядою Івана Франка «Бог Предвічний», а завершився спільною колядкою «Бог ся рождає».













