В переповненому залі Народному домі села Верхні Гаї 21 січня відбулася заключне різдвяне святкування під назвою «Возвеселімся всі радо нині». Глядачі мали можливість переглянути театралізовану виставу народження Спасителя, за участі наймолодших дітей шкільного віку під керівництвом Ірини Стасик.
Прекрасно звучали колядки у виконання сільського та дитячого хорів під керівництвом Ольги Стасик. Із захопленням глядачі слухали колядки під звуки бандури у виконанні Христини Тунської.
Атмосфера, яка панувала в залі свідчила, що художньо-самодіяльні колективи народного дому зуміли передати глядачам всю емоційність виконання різдвяного фольклору, що справили надзвичайно гарне враження на останніх.
На завершення заходу сільський голова Володимир Ханас від імені всіх присутніх подякував виконавцям та керівникам, зокрема Г. Повханич за прекрасно підготовлене та проведення різдвяне дійство.













