18 лютого в народному домі с. Верхні Гаї відбувся вечір пам'яті Небесної сотні "Герої не вмирають". Розпочався вечір панахидою яку відслужив за полеглих героїв о. Роман. Ведучі директор народного дому Галина Повханич та бібліотекар Світлана Стасик заглибили присутніх у вир подій 18-20 лютого 2014 року. Переглядаючи відеоролики та слухаючи скорботні вірші у виконанні учнів школи, студентів та активної молоді села, глядачі не стримували сліз.
У народному домі була розгорнута книжкова виставка, присвячена героям Небесної сотні "У їхніх серцях жила Україна".
У вечорі пам'яті взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, депутат обласної ради Михайло Задорожний, сільськи голова Володимир Ханас.
Після культурно-мистецької програми в народному домі за участю посадовців та громади села відбулося обговорення адміністративної реформи та формування ОТГ на Дрогобиччині.













