» Інформація » Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації

Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 24-01-2018, 13:02
 (голосів: 0)

Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністраціїУ вівторок, 23 січня, в сесійній залі Дрогобицької районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Шутка відбулася розширена нарада за участі представників спортивних федерацій, тренерів, вчителів фізкультури шкіл району, сільських та селищних голів.

На нараді йшлася предметна розмова-діалог про перспективи розвитку фізкультури та масового спорту в Дрогобицькому районі на 2018 рік. Головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко наголосив, що на Дрогобиччині є ряд перспективних спортивних дисциплін, які вже роками не отримують відповідного фінансування, зокрема волейбол, баскетбол, шахи, настільний теніс.

Заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад інформував, що в бюджеті на цей рік районною радою закумульовано значну суму коштів, тому з цього року принцип підтримки того чи іншого виду спорту із залученням дітей, дорослих та ветеранів буде залежати від бачення представниками федерацій, сільськими головами перспектив розвитку масового спорту. Важливим фактором також є досягнення реальних результатів.

Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністраціїВ розмові взяли участь голова федерації настільного тенісу Дрогобиччини Олег Дацюк, голова федерації волейболу Владислав Оробко, викладач Дрогобицького педуніверситету Світлана Будинкевич (жіночий волейбол), керівник шахового клубу «Софія» Петро Химич, доцент педуніверситету Роман Проць, сільський голова с. Верхні Гаї Володимир Ханас, методист методкабінету відділу освіти Ігор Михаць та інші. Начальник ДПРЧ-5 ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Макруха запропонував відновити на території району заняття з пожежно-прикладного спорту.

Підводячи підсумки наради, Володимир Шутко запропонував керівникам федерацій, відділу освіти до 10 лютого подати плани заходів, які будуть розглядатись на постійній комісії з питань освіти, молоді та спорту районної ради (голова Микола Лук’янченко) та створити спортивну раду Дрогобиччини, куди увійдуть керівники федерацій, депутати різних рівнів, сільські та селищні голови, вчителі фізкультури навчальних закладів району, яка буде проводити щоквартально засідання, на яких будуть обговорюватися питання проведення спортивних заходів місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації
Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації
Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації
Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації
Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації
Про перспективу розвитку масового спорту в районі говорилося в райдержадміністрації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua