На сьогоднішній робочій нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад йшлося про фінансування районного спорту на 2017 рік. Участь в нараді взяли керівник апарату РДА Руслан Щерба, головний спеціаліст з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко, голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич, голова федерації футболу району Василь Кобільник, директор районної ДЮСШ «Явір» Марія Федик та інші.
Свої зауваження та пропозиції щодо спортивної роботи в районі висловив голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко.
Пропозиції, які прозвучали на нараді будуть запропоновані та винесені на сесію районної ради та розглянуті при прийнятті бюджету на наступний рік.













