» Інформація » Про фінансування районного спорту йшлося в Дрогобицькій райдержадміністрації

Про фінансування районного спорту йшлося в Дрогобицькій райдержадміністрації

Автор: admin1 от 13-12-2016, 13:00
 (голосів: 0)

Про фінансування районного спорту йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїНа сьогоднішній робочій нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад йшлося про фінансування районного спорту на 2017 рік. Участь в нараді взяли керівник апарату РДА Руслан Щерба, головний спеціаліст з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко, голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич, голова федерації футболу району Василь Кобільник, директор районної ДЮСШ «Явір» Марія Федик та інші.

Свої зауваження та пропозиції щодо спортивної роботи в районі висловив голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко.

Пропозиції, які прозвучали на нараді будуть запропоновані та винесені на сесію районної ради та розглянуті при прийнятті бюджету на наступний рік.

Про фінансування районного спорту йшлося в Дрогобицькій райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua