» Інформація » На Львівщині відбувся всеукраїнський семінар з екологічної безпеки підприємства

На Львівщині відбувся всеукраїнський семінар з екологічної безпеки підприємства

Автор: admin1 от 30-01-2018, 09:23
 (голосів: 0)

На Львівщині відбувся всеукраїнський семінар з екологічної безпеки підприємстваЗа підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, у Львові відбувся практичний семінар - «Екологічна Безпека Підприємства – 2018». Актуальні питання природохоронного нагляду та впливу на довкілля об’єднали понад 50 екологів-практиків з усіх куточків України.
Серед кваліфікованих спікерів заходу: шеф-редактор журналу «Екологія підприємства», координатор проекту «Екотрансформація» - Людмила Циганок, заслужений природоохоронець України, практик-еколог - Іван Паламарчук, еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» - Алла Войціховська, кандидат юридичних наук - Ярина Гаєцька-Колотило.
Учасників заходу ознайомили із змінами у природоохоронному законодавстві, особливостями роботи із законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, які регулюють відповідальність посадових осіб та санкції за його порушення, а також досягненнями українських підприємств в сфері охорони довкілля та раціонального природокористування.
В межах заходу відбулось три сесії – концепція реформування системи природоохоронного нагляду в Україні – 2017, ЕКОтрансформація – 2018, гарячі зміни законодавства:Закон України «Про оцінку впливу на довкілля».
Також учасникам розповіли про основні інструменти залучення фінансових ресурсів до зелених проектів, стратегічну екологічну оцінку та оцінку впливу на довкілля.

 

На Львівщині відбувся всеукраїнський семінар з екологічної безпеки підприємства

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua