» Інформація » Для дітей зі сходу в Дрогобичі організували навчально-розважальний табір

Для дітей зі сходу в Дрогобичі організували навчально-розважальний табір

Автор: admin1 от 1-02-2018, 10:31
 (голосів: 0)

Для дітей зі сходу в Дрогобичі організували навчально-розважальний табірВже вчетверте у Дрогобичі відбувся навчально – розважальний табір для дітей зі сходу України – з Авдіївки, Станиці Луганської та Щастя. Табір мав яскраву святкову назву – “Різдвяне Коло” і проходив в Реколекційно-просвітницькому центрі “Еммануїл”. Цього року заплановано ще один табір, який вже традиційно буде реалізовано в межах фестивалю “Велика Гаївка”, який відбувається в Дрогобичі у пасхальний період. Минулого року в такому таборі взяли участь майже 50 дітей з Дрогобича, Авдіївки та Станиці Луганської.
Нагадаємо, що впродовж Різдвяних свят Львівщину відвідало понад 1000 дітей зі сходу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua