У 2017 році чотири сім’ї загиблих учасників АТО та дві сім’ї інвалідів АТО - мешканців Дрогобицького району отримали компенсацію на придбання житла за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму понад 4 млн. 559 тис. грн. Про це у своєму звіті повідомив голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Також минулого року учасники АТО та їхні родини отримали соціальні виплати в сумі 502,5 тис. грн.
У 2017 році райдержадміністрацією за кошти обласного, районного та сільських бюджетів (937 тис. грн.) вперше придбано дві квартири для чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування, – трикімнатну квартиру в м. Дрогобич та однокімнатну в м. Червоноград.













