» Інформація » Шановні мешканці Дрогобиччини!

Шановні мешканці Дрогобиччини!

Автор: admin1 от 3-03-2018, 10:38
 (голосів: 0)

Шановні мешканці Дрогобиччини!1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень. Після програного Стокгольмського арбітражу «Газпром» знизив на 20% тиск в транзитному газопроводі через Україну, звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам, тим самим намагаючись спровокувати енергетичну кризу у нашій країні. Тому Дрогобицька райдержадміністрація звертається до Вас із проханням зменшити температурний режим в оселях та обмежити споживання природного газу у домогосподарствах. Тож закликаємо громадян економити газ 3-4 найближчі холодних дні.

Власників газових котлів просимо зменшити температуру в приміщеннях на один градус вдень і на два градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі до 10%.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua