» Інформація » Комісія Львівської ОДА закликала мешканців області використовувати газ в економному режимі

Автор: admin1 от 3-03-2018, 10:49

Комісія Львівської ОДА закликала мешканців області використовувати газ в економному режиміМешканців області закликали зменшити використання газу, а теплопостачальні організації провести розрахунок температурного режиму при мінімальній подачі тепла до будівель. Відтак, якщо температура у приміщеннях становитиме менше 16°C, відділам освіти області рекомендували призупинити навчальний процес до 7 березня включно.
Таке рішення прийняли сьогодні, 3 березня, під час скайп-наради з головами РДА.
Зокрема, теплопостачальним організаціям та установам з індивідуальною системою опалення доручили провести розрахунок температури у будівлях і знизити температуру подачі теплоносія до мінімально можливого рівня.
Окрім того, керівникам районних адміністрацій та адміністрацій міст доручили забезпечити моніторинг температурного режиму житлового фонду та об’єктів соціальної сфери.