» Інформація » “Позиція Львівщини – підтримка легального бізнесу”, - Олег Синютка

“Позиція Львівщини – підтримка легального бізнесу”, - Олег Синютка

Автор: admin1 от 7-03-2018, 15:53

“Позиція Львівщини – підтримка легального бізнесу”, - Олег СинюткаСьогодні, 7 березня, відбулась нарада під головуванням очільника області Олега Синютки щодо співпраці Львівської митниці ДФС з громадським середовищем Львівщини.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка представив керівникам громадських організацій нового в.о. начальника Львівської митниці ДФС Василя Германа. Відтак, під час зустрічі громадськість порушила актуальні проблемні питання, що виникають у суб’єктів господарювання при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності, зокрема виявлення випадків нелегального бізнесу, задля їх вирішення виконуючим обов’язків керівника митниці. Олег Синютка висловив сподівання, що керівництво митниці у найкоротші терміни посприяє вирішенню проблем задля більш ефективної і прозорої роботи митниці.

“Для мене дуже важливо, щоб новий керівник Львівської митниці відчув реальне налаштування громадськості і їхню принципову позицію стосовно боротьби з контрабандою і підтримки легального бізнесу. Я думаю, що ці питання, про які сьогодні говорили керівники громадських організацій повинні лягти в основу подальших кроків і рішень на митниці. Позиція Львівської обласної адміністрації скерована проти контрабанди і на підтримку легального бізнесу. Легальний бізнес повинен мати широкий зелений коридор, контрабанда повинна бути зупинена”, – наголосив Олег Синютка.

Також очільник області повідомив, що впродовж місяця вирішать питання щодо призначення на конкурсній основі керівника митниці.

“На один місяць відряджений сюди виконуючий обов’язків, за цей період часу він або продемонструє результат роботи, або будуть інші кроки”, – зазначив Олег Синютка.