» Інформація » "Важливим є конструктивний діалог Львівської ОДА з обласними профспілками", - Оксана Стоколос-Ворончук

"Важливим є конструктивний діалог Львівської ОДА з обласними профспілками", - Оксана Стоколос-Ворончук

Автор: admin1 от 16-03-2018, 10:11
 (голосів: 0)

"Важливим є конструктивний діалог Львівської ОДА з обласними профспілками", - Оксана Стоколос-Ворончук15 березня відбулась ІІІ звітно-виборна конференція профспілок. Участь у заході взяв голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. 
Із вітальним словом до учасників звернулась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, зокрема вона акцентувала увагу на співпраці та конструктивному діалозі Львівської ОДА з обласними профспілками в умовах медичної та освітньої реформи.
“Звичайно, важливим є захист тих, хто має надавати якісні послуги, але, особливо, і захист тих, хто має їх отримувати. Потрібно усвідомити, що легалізація заробітної плати - це освітлення та побудова нових шкіл і садочків в районах області, підвищення заробітньої плати хоча б до рівня 13-15 тисяч гривень дозволить зупинити трудову міграцію молодих спеціалістів. І саме тоді, спільно, ми збудуємо сильну, багату, європейську Україну”, - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
Під час конференції головою Об’єднання профспілок Львівщини вчетверте обрали Романа Дацька.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua