» Інформація » З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тиші

З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тиші

Автор: admin2 от 3-04-2018, 10:07
 (голосів: 0)

З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тишіЗ метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

У цей час, відповідно до ст. 39 Закону України "Про тваринний світ", забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден).

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовищ існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. При  цьому зазначені суб’єкти  спільно  з  центральним  органом виконавчої  влади,  що  забезпечує формування державної політики у сфері  охорони  навколишнього  природного  середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового   та   мисливського   господарства,   органом   місцевого самоврядування  вживають заходів щодо визначення місць розмноження диких   тварин  та  своєчасно  інформують  населення  про  правила поведінки, яких необхідно дотримуватися в таких місцях.

За порушення вимог вищезазначеної статті передбачена адміністративна відповідальність за статтею 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Депаратмент екології та природних ресурсів облдержадміністрації закликає до неухильного дотримання закону та дбайливого ставлення до тваринного світу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua