5 квітня відбувся об'їзд доріг району, на поточний ремонт яких в цьому році виділені кошти з обласного бюджету. Разом з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком, депутатом обласної ради Михайлом Задорожним в об'їзді взяли участь головний інженер Львівського облавтодору Федір Наумець, спеціаліст департаменту дорожнього господарства, тарнспорту та зв'язку облдержадміністрації Андрій Яремин, начальник філії “Дрогобицький райавтодор” Ігор Богаченко, завідувач сектору ЖКГ райдержадміністрації Ганна Павлюк. За участю сільських голів фахівці провели обстеження ділянок доріг, щоб визначити обсяги робіт та необхідну кількість матеріалів. Буде сформовано та оприлюднено графік проведення ремонтів.
Ремонт цих доріг здійснюватиметься шляхом співфінансування за кошти обласного та сільських бюджетів відповідних сільських рад.













