» Інформація » На початку травня в районі відбудеться XVI Міжнародне ралі Галіція 2018

На початку травня в районі відбудеться XVI Міжнародне ралі Галіція 2018

Автор: admin1 от 12-04-2018, 11:21

На початку травня в районі відбудеться XVI Міжнародне ралі Галіція 2018Сьогодні, 12 квітня, в Дрогобицькій РДА відбулося засідання оргкомітету з проведення XVI Міжнародного ралі Галіція 2018, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Шутка.

Директор змагань Сергій Єженков повідомив, що змагання відбудуться 4-6 травня, участь в них візьмуть найсильніші пілоти України та іноземні спортсмени, траса складатиметься з чотирьох спецділянок.

На засіданні особливу увагу було приділено підготовці траси змагань та організації безпеки як учасників, так і глядачів.

В роботі оргкомітету взяли участь представники Дрогобицького районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Дрогобицького райавтодору, голова ГО «Міжнародна Асоціація автомобілістів Прикарпаття», сільські голови.

На початку травня в районі відбудеться XVI Міжнародне ралі Галіція 2018