» Інформація » На Львівщині розпочали ремонтні роботи на ділянці Дрогобич-Самбір

На Львівщині розпочали ремонтні роботи на ділянці Дрогобич-Самбір

Автор: admin1 от 12-04-2018, 12:27

На Львівщині розпочали ремонтні роботи на ділянці Дрогобич-Самбір19 березня на Львівщині розпочали ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на ділянці Дрогобич-Самбір.
«Зокрема ремонтні роботи здійснюватимуть на ділянці від с. Лішня у напрямку до м. Самбора»,- зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.
Відтак, уже провели роботи попрофілюванню дороги, влаштуванню к'юветів, а також плануванню узбіч.
Учора, 11 квітня, розпочалось влаштувування основи щебенево-піщаної суміші.
Зазначимо, що у межах ремонтних робіт планується влаштування основи щебенево-піщаної суміші, вирівнюю чого шару та влаштування верхнього шару з асфальтобетону.