У вівторок, 24 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2018 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів.
Участь у засіданні взяли начальник відділу економіки, інвестиційної політики та торгівлі Ярослава Ковтик, спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Калічак, а також представники Дрогобицького відділення АТ «Ощадбанк», Дрогобицького відділення ПАТ АКБ «Львів», кредитної спілки «Бойківщина».
Обговоривши це питання було вирішено укласти Генеральну угоду про співробітництво в 2018 році та подати зведені реєстри позичальників для оформлення документів на виплату відсотків за отримані кредити.













