» Інформація » Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 25-04-2018, 12:36
 (голосів: 0)

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністраціїУ вівторок, 24 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2018 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів.

Участь у засіданні взяли начальник відділу економіки, інвестиційної політики та торгівлі Ярослава Ковтик, спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Калічак, а також представники Дрогобицького відділення АТ «Ощадбанк», Дрогобицького відділення ПАТ АКБ «Львів», кредитної спілки «Бойківщина».

Обговоривши це питання було вирішено укласти Генеральну угоду про співробітництво в 2018 році та подати зведені реєстри позичальників для оформлення документів на виплату відсотків за отримані кредити.

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua