15 червня заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Іван Мізерник провів засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2015 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів.
В нараді взяли участь начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Леся Шпек, керівник відділу економіки Ярослава Ковтик та представник кредитної спілки «Бойківщина» Ірина Юзв’як.
Як ми повідомляли раніше, в травні місяці було укладено генеральні договори про співробітництво з реалізації Програми з ПАТ АКБ «Львів» та АТ «Ощадний банк». Темою вчорашнього засідання була підготовка до укладення такого ж генерального договору з КС «Бойківщина» та уточнення зведених реєстрів позичальників району.













