» Інформація » Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Автор: admin1 от 10-05-2018, 09:10
 (голосів: 0)

Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війніПрезидент Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.
Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Глава держави поклав квіти до могили Невідомого солдата та вшанував пам’ять загиблих. До монументу також було встановлено вінок зі стрічкою національних кольорів.
Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.
У церемонії взяли участь ветерани Другої світової війни, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інші офіційні особи, представники Уряду, Адміністрації Президента, духовенства та громадськості.
Воїни Почесної варти пройшли перед монументом урочистим маршем.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua