» Інформація » Володимир Шутко вклонився пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Володимир Шутко вклонився пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Автор: admin2 от 10-05-2016, 10:13
 (голосів: 0)

Володимир Шутко вклонився пам'яті загиблих у Другій світовій війніУчора, 9 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Військового меморіалу у Дрогобичі із Українським державним прапором прийшло біля ста мешканців, щоб віддати шану тим, хто ціною свого життя врятував світ від нацизму. Сюди традиційно прийшли учасники Другої світової війни, їхні діти та онуки.
Від влади району ветеранів та усіх присутніх привітав голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, який у своєму виступі зазначив, що його родину, як і практичну кожну українську сім'ю, зачепила ця страшна трагедія, його рідні також були учасниками Другої світової війни. Очільник району побажав ветеранам здоров’я і щасливого довголіття та на знак шани перед загиблими поклав квіти до меморіалу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua