Учора, 9 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Військового меморіалу у Дрогобичі із Українським державним прапором прийшло біля ста мешканців, щоб віддати шану тим, хто ціною свого життя врятував світ від нацизму. Сюди традиційно прийшли учасники Другої світової війни, їхні діти та онуки.
Від влади району ветеранів та усіх присутніх привітав голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, який у своєму виступі зазначив, що його родину, як і практичну кожну українську сім'ю, зачепила ця страшна трагедія, його рідні також були учасниками Другої світової війни. Очільник району побажав ветеранам здоров’я і щасливого довголіття та на знак шани перед загиблими поклав квіти до меморіалу.













