» Інформація » До Дня матері у Шевченківському гаю організували святковий концерт

До Дня матері у Шевченківському гаю організували святковий концерт

Автор: admin1 от 14-05-2018, 07:58
 (голосів: 0)

До Дня матері у Шевченківському гаю організували святковий концерт13 травня, у Шевченківському гаю організували святковий концерт, присвячений Дню матері.
Зі святом усіх присутніх привітав начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Василь Гладкий. 
У святковій програмі взяли участь духовий оркестр Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, оркестр народних інструментів із солістами Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, танцювальний колектив «Карпати», вокальний ансамбль «Надбужанка», переможці відбіркового туру фестивалю «Червона рута» та інші. 
Також біля Співочого поля організували виставку української книжки та української вишивки, розважальні програми для дітей.
Нагадаємо, у другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 13 травня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua