В неділю, 21 травня в Народному домі с. Рихтичі відбувся святковий концерт до Дня Матері
З благословенним словом до матерів та усіх присутніх звернувся о. Роман Федько.
Радісні емоції одержали від виступу маленьких дітей дитячого садочку «Сонечко». На сцені у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучало чимало пісень, віршованих творів та інсценізацій, присвячених матері.
Організатори у святковій програмі згадували про матерів учасників АТО, матерів, яких Господь в цьому році благословив на материнство, багатодітних матерів, сільських матерів - вчителів, лікарів, листонош,матерів, які співають в церковних хорах, працюють в селищній раді й сільських депутатів.
Молоді хлопці з букетами троянд від підприємця Р.Танчука спішили зі сцени подарувати кожній матері.
Сільський голова Олег Борис привітав рихтицьких матерів і подякував за велику працю і турботу, побажав здоров’я , добра і миру.
Свято завершилось під звуки мелодії «Хай добро вам сіється» у виконанні О. Яворського.













