» Культура » Свято Матері в Рихтичах

Свято Матері в Рихтичах

Автор: admin2 от 24-05-2017, 14:59
 (голосів: 0)

Свято Матері в РихтичахВ неділю, 21 травня в Народному домі с. Рихтичі відбувся святковий концерт до Дня Матері

З благословенним словом до матерів та усіх присутніх звернувся о. Роман Федько.

Радісні емоції одержали від виступу маленьких дітей дитячого садочку «Сонечко». На сцені у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучало чимало пісень, віршованих творів та інсценізацій, присвячених матері.

Організатори у святковій програмі згадували про матерів учасників АТО, матерів, яких Господь в цьому році благословив на материнство, багатодітних матерів, сільських матерів - вчителів, лікарів, листонош,матерів, які співають в церковних хорах, працюють в селищній раді й сільських депутатів.

Молоді хлопці з букетами троянд від підприємця Р.Танчука спішили зі сцени подарувати кожній матері.

Сільський голова Олег Борис привітав рихтицьких матерів і подякував за велику працю і турботу, побажав здоров’я , добра і миру.

Свято завершилось під звуки мелодії «Хай добро вам сіється» у виконанні О. Яворського.

Свято Матері в Рихтичах

Свято Матері в Рихтичах


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua