» Інформація » Олег Синютка запросив делегацію з Узбекистану відвідати XVIII Економічний форум у Львові

Олег Синютка запросив делегацію з Узбекистану відвідати XVIII Економічний форум у Львові

Автор: admin2 от 21-05-2018, 15:02
 (голосів: 0)

Олег Синютка запросив делегацію з Узбекистану відвідати XVIII Економічний форум у ЛьвовіГолова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запросив делегацію із Республіки Узбекистан взяти участь у роботі XVIII Економічного форуму, який у жовтні відбудеться у Львові.

Зазначимо, днями відбувся візит делегації Львівщини на чолі із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою до Республіки Узбекистан. Представники Львівської області взяли участь у роботі 22-ї Міжнародної виставки і конференції «Нафта і Газ» і 13-ї Міжнародної виставки «Енергетика, енергозбереження, альтернативні джерела енергії, електротехнічне обладнання, інформаційно-вимірювальна техніка, кабелі», зустрілись з представниками підприємств експортерів та імпортерів, ознайомились  із роботою підприємств Самаркандської області. Обговорили співпрацю і у галузі туризму – зокрема  можливість відкриття прямого рейсу Львів-Ташкент.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua