» Інформація » У Києві відзначили 15-річчя з дня підписання Карпатської конвенції

У Києві відзначили 15-річчя з дня підписання Карпатської конвенції

Автор: admin1 от 23-05-2018, 09:40
 (голосів: 0)

У Києві відзначили 15-річчя з дня підписання Карпатської конвенціїПід час проведення П’ятої Всеєвропейської конференції міністрів охорони довкілля «Довкілля для Європи» 22 травня 2003 року була підписана Рамкова конвенція про охорону та сталий розвиток Карпат – «Карпатська конвенція».
У межах відзначення 15-річчя з дня підписання Карпатської Конвенції, сьогодні, у м. Києві відбулося урочисте засідання «Карпати – зв'язок для європейської інтеграції та стійкого регіонального розвитку».
У Києві відзначили 15-річчя з дня підписання Карпатської конвенціїУчасть у засіданні взяли представники держав-учасниць Карпатської конвенції, представники міністерств України, центральних органів виконавчої влади і обласних державних адміністрацій, народні депутати, міжнародні і національні експерти. Львівщину представив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.
Під час засідання розглянули здобутки, яких вдалося досягнути країнам-учасницям за період дії Конвенції, а також спільні екологічні виклики у питаннях збереження унікальних видів флори та фауни Карпат.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua