» Інформація » Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах

Автор: admin2 от 4-06-2018, 11:33
 (голосів: 0)

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у ПикуличахВчора, 3 червня представники Дрогобицького району, Дрогобича і Борислава у складі багатотисячної делегації з України взяли участь у Святі української національної пам'яті в Польщі.

Чисельна делегація землі Івана Франка вшанувала пам'ять загиблих воїнів УГА і УНР, похованих на військовому цвинтарі у селі Пикуличі, що неподалік Перемишля. Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистому вічі, поклали квіти до пам'ятного знака на місці поховання бійців УГА та УНР, разом з усією святочною громадою піднесено виконали Державний Гімн України, помолилися на братніх могилах вояків Української повстанської армії.

За даними дослідників, в групових могилах поховано орієнтовно понад 2000 полонених та інтернованих вояків і старшин УГА, Армії УНР, в двох братніх могилах спочиває 47 українських патріотів, вояків і старшин УПА.

 

 

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах

 

 

 

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах

 

 

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах
Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах

 

Делегація з Дрогобиччини вклонилася пам'яті українських воїнів, похованих у Пикуличах



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua