Вчора, 3 червня представники Дрогобицького району, Дрогобича і Борислава у складі багатотисячної делегації з України взяли участь у Святі української національної пам'яті в Польщі.
Чисельна делегація землі Івана Франка вшанувала пам'ять загиблих воїнів УГА і УНР, похованих на військовому цвинтарі у селі Пикуличі, що неподалік Перемишля. Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистому вічі, поклали квіти до пам'ятного знака на місці поховання бійців УГА та УНР, разом з усією святочною громадою піднесено виконали Державний Гімн України, помолилися на братніх могилах вояків Української повстанської армії.
За даними дослідників, в групових могилах поховано орієнтовно понад 2000 полонених та інтернованих вояків і старшин УГА, Армії УНР, в двох братніх могилах спочиває 47 українських патріотів, вояків і старшин УПА.













