» Інформація » У Польщі вшанували вояків УПА, які загинили у боях з військами НКВС

У Польщі вшанували вояків УПА, які загинили у боях з військами НКВС

Автор: admin2 от 2-03-2020, 14:47
 (голосів: 0)

У Польщі вшанували вояків УПА, які загинили у боях з військами НКВСУ неділю,  1 березня українська делегація вшанувала пам'ять 62 воїнів УПА, які загинули у боях з військами НКВС у місцевості Монастир-Бучина та с. Верхрата Республіки Польща.

В межах вшанування відбулось покладання квітів до пам’ятного дубового хреста на місці колишнього зруйнованого пам’ятника воякам УПА в с. Верхрата Любачівського повіту, до могили-кургану воїнів УПА на г. Монастир поблизу с. Верхрата та провели чин панахиди.

Участь у заході взяли представники Суспільно-культурного товариства «Закерзоння» на чолі з головою Володимиром Середою, Суспільно-культурного товариства «Любачівщина» на чолі з головою Богданом Парадовським, Львівського суспільно-культурного товариства «Надсяння» на чолі з головою Соломією Риботицькою та Львівського обласного суспільно-культурного товариства «Холмщина» на чолі з головою Іриною Гринь.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua