Сьогодні відбулося пленарне засідання ХХІV сесії Дрогобицької районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, депутати обласної ради Михайло Задорожний та Ярослав Качмарик.
За повідомленням Михайла Сікори фракцію БПП “Солідарність” районної ради замість Миколи Лук'янченка очолив Володимир Шутко. Нагадаємо, що В.Шутко очолював депутатську фракцію до призначення його на посаду голови РДА.
Цього дня депутати плідно попрацювали, розглянувши за один день практично всі питання порядку денного: про виконання та внесення змін до бюджету, про стан пасажирських перевезень; про реорганізацію закладів охорони здоров’я району в комунальні некомерційні підприємства; земельні питання тощо. Сесія детально проаналізувала хід виконання Програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району, заслухавши керівників лісогосподарських підприємств (окрім Самбірського лісгоспу, представники якого не прибули на сесію).













