Сьогодні в районному народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України. З професійним святом працівників Дрогобицької райдержадміністрації привітали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони подякували колективу за сумлінне виконання службових обов'язків, висловили сподівання, що їхня служба Україні буде належно оцінена державою, і праця держслужбовця набуде належного рівня і престижу, стане перспективною і цікавою для молодих кадрів.
Керівник апарату, керівник державної служби райдержадміністрації Руслан Щерба вручив грамоти працівникам райдержадміністрації відповідно до подання керівників структурних підрозділів.
Прозвучали українські пісні у виконанні солістки Наталії Бунь.













