» Інформація » eHealth: 30 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

eHealth: 30 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

Автор: admin1 от 2-07-2018, 10:38

eHealth: 30 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарямиСтаном на сьогодні 30 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.
Як повідомляють у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області, 763376 декларацій вже підписали з медиками.
Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, а також Дрогобицькому, Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах.
Нагадаємо, три комунальні підприємства області вже підписали угоди з Національною службою здоров’я, це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда.