» Охорона здоров'я » eHealth: 20% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

eHealth: 20% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

Автор: admin1 от 11-06-2018, 10:58

eHealth: 20% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарямиСтаном на сьогодні 20 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.
Як повідомляють у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області, 513819 декларацій вже підписали з медиками.
Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, а також Дрогобицькому, Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах.
Зазначимо, на меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.