9 грудня на виконання доручення голови облдержадміністрації Олега Сала робоча група у складі працівників райдержадміністрації, управління водного господарства, філії "Дрогобицький райавтодор" працювала на території Рибницької сільської ради. Було проведено обстеження моста через річку Рибничанку на автодорозі між селами Рибник та Довге Гірське.
В ході перевірки комісія зафіксувала, що з боку Довгого Гріського вода частково розмила берегову опору, внаслідок чого зазнала руйнувань пішохідна частина моста. Інші опори та проєжджа частина знаходяться в задовільному стані. Матеріали обстеження скеровані до департаменту зпитань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації.













