» Інформація » Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

Автор: admin2 от 8-07-2018, 22:26
 (голосів: 0)

Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 рокуСьогодні, 8 липня українці спільно з Президентом Петром Порошенком відвідали Холмщину та вшанували пам`ять жертв українського села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року.

У межах вшанування відбулось офіційне відкриття Меморіалу пам’яті українців, які загинули у 1944 році у селі Сагринь Люблінського воєводства у Польщі.

Понад дві тисячі учасників спільно помолилися за загиблими українцями в Турковицькому Свято-Покровському православному монастирі.

Опісля, українці  з Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей та Об’єднання українців у Польщі поклали квіти та лампадки до  Меморіалу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Участь у заході також взяли голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Довідково:

10 березня 1944 року українському селі Сагринь (нині Грубешівський повіт, Люблінського воєводства Польщі) за різними даними загинуло від 800 до 1200 цивільних мешканців, 70% яких – старі, жінки та діти.

 


Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

Українська делегація вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua