» Інформація » У Сагрині делегація зі Львівщини вшанувала пам’ять загиблих українців

У Сагрині делегація зі Львівщини вшанувала пам’ять загиблих українців

Автор: admin2 от 11-03-2019, 10:16
 (голосів: 0)

У Сагрині делегація зі Львівщини вшанувала пам’ять загиблих українців10 березня в селі Сагринь (Польща) вшанували 75-і роковини вбивства мирного українського населення.

Заходи розпочались із панахиди за жертвами села Сагринь. До пам’ятного хреста поклали квіти і вшанували пам’ять невинно убієнних спільною молитвою. 

Опісля відбулось громадське віче.

Нагадаємо, що 10 березня 1944 року українському селі Сагринь (нині Грубешівський повіт, Люблінського воєводства Польщі) за різними даними загинуло від 800 до 1200 цивільних мешканців, 70% яких - старі, жінки та діти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua