» Інформація » Представлено нового Дрогобицько-Бориславського військового комісара

Представлено нового Дрогобицько-Бориславського військового комісара

Автор: admin1 от 18-07-2018, 12:23
 (голосів: 0)

Представлено нового Дрогобицько-Бориславського військового комісараВійськовим комісаром Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного комісаріату призначений підполковник Микола Лисак. Сьогодні, 18 липня, в Дрогобицькому військоматі його представив Львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

Він побажав Миколі Вікторовичу з честю виконувати покладені завдання, успіхів у нелегкій праці задля підготовки та патріотичного виховання молодого поколінні відважних оборонців незалежної Української держави.

На офіційному представленні були присутні заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, керівник апарату РДА Руслан Щерба, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Борислава Ігор Яворський, працівники Дрогобицько-Бориславського військового комісаріату.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua