З нагоди Дня Сухопутних військ України перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та голова районної ради Михайло Сікора зустрілися з особовим складом Дрогобицько-Бориславського об’єднаного комісаріату. Очільники району привітали колектив військкомату, подякували за службу в ім’я України, захисту її цілісності та незалежності та вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради військовому комісару полковникові Миколі Лисаку та офіцерському складу комісаріату.













