» Інформація » Відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації з мешканцями села Уличне

Автор: admin1 от 19-07-2018, 11:11

Відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації з мешканцями села УличнеУ вівторок, 17 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав Уличне. Під час робочої поїздки він зустрівся з мешканцями села для обговорення та вирішення найбільш важливих для населеного пункту проблем.

Одне з основних питань, що озвучили улечненці – це необхідність відновити в місцевій амбулаторії посаду лікаря-педіатра, адже Уличне найбільше село в районі та одне з найбільших в області, де проживає понад 3 600 тисячі мешканців.

Також на зустрічі йшлося про виділення коштів з районного бюджету для капітального ремонту котельні, яка обслуговуватиме дитячий садочок, реконструкція якого зараз проводиться та в перспективі амбулаторії.

Батьки та керівництво школи підняли питання перекриття даху навчального закладу.

За результатами зустрічі Віталій Скоропад дав ряд доручень відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та головному лікарю Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання.