Вчора, 10 липня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник зустрівся з мешканцями села Вороблевичі для обговорення та вирішення найбільш важливих для населеного пункту проблем. Найбільше, що турбує жителів села – це ремонт дороги Рихтичі-Вороблевичі та в напрямку до села Літиня.
Також мешканці села висловили зауваження до електропостачання, йшлося про перепад напруги в частині села Липовець.
Жителі Вороблевич просять звернути увагу на якість пасажирських перевезень, зокрема на стан автобусів, що здійснюють рейс Дрогобич-Ворблевичі.
Батьки та керівництво дитячого дошкільного закладу підняли питання ремонту підлоги в ігровій кімнаті та заміну семи вікон в ДНЗ. Окремо йшлося про встановлення та підключення до нового опалювального сезону газових котлів, придбаних ТзОВ «Захід-Агро МХП».
Після зустрічі Іван Мізерник та сільський голова Михайло Герій відвідали дитячий садок «Червона калина» й ознайомилися з ходом ремонтних робіт та матеріально-технічним станом установи.













