» Інформація » У Києві відбулась нарада щодо відвернення техногенної екологічної катастрофи у Стебнику

Автор: admin1 от 26-07-2018, 09:31

У Києві відбулась нарада щодо відвернення техногенної екологічної катастрофи у СтебникуВчора, 25 липня, у Фонді державного майна України відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації дій щодо визначення механізму та способу забезпечення відвернення техногенної екологічної катастрофи на території ПАТ «Стебницьке ГХП Полімінерал». Участь у нараді взяв директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький..
Під час наради обговорили проведення першочергових протиаварійних заходів на ПАТ «Стебницьке ГХП Полімінерал», питання розробки проекту рекультивації та консервації рудника, інвестиційні зобов’язання ПАТ «Стебницьке ГХП Полімінерал», внесення змін до договору купівлі-продажу пакета акцій ПАТ «Стебницьке ГХП Полімінерал», зокрема до п.10.1 «В економічній діяльності товариства», п.10.2 «В інноваційно-інвестиційній діяльності підприємства», п.10.3 «У соціальній діяльності підприємства», п.10.4. «У природоохоронній діяльності підприємства».
Також учасники наради обговорили питання страхування об’єктів підвищеної небезпеки.