» Інформація » На Дрогобиччині продовжується робота в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Автор: admin1 от 2-08-2018, 10:01

На Дрогобиччині продовжується робота в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»У вівторок, 1 липня, працівниками Дрогобицького районного відділу ДРАЦС Головного управління юстиції у Львівській області серед мешканців міста Дрогобича та Дрогобицького району вчергове проведено правороз’яснювальну роботу в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.