» Інформація » Центр зайнятості » В центрі зайнятості відбувся семінар в рамках проекту "Я маю право"

В центрі зайнятості відбувся семінар в рамках проекту "Я маю право"

Автор: admin2 от 30-08-2018, 14:48
 (голосів: 0)

В центрі зайнятості відбувся семінар в рамках проекту "Я маю право"29 серпня у Дрогобицькому центрі зайнятості в рамках реалізації Всеукраїнської програми «Я маю право!» відбувся захід за участю заступника начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Петра Габрівського, який провів інформаційно-консультативну сесію для шукачів роботи, присвячену питанням дотримання прав працівників при їх звільненні. П.Габрівський розповів присутнім про порядок та підстави звільнення працівника з ініціативи роботодавця, особливості звільнення працівників за власним бажанням, а також про переваги для працівника та роботодавця у випадку звільнення за угодою сторін. Йшлося також про звільнення працівника у зв’язку із скороченням чисельності чи штату працівників щодо переважного права залишитися на роботі при вивільненні працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці в контексті порівняння кваліфікації та продуктивності праці працівників. Учасники заходу також змогли дізнатись про те, як потрібно діяти у випадку незаконного звільнення та яка роль безоплатної правової допомоги у забезпеченні прав та законних інтересів громадян.

 

Іванна Кушнір – заступник начальника відділу активної підтримки

безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua