29 серпня у Дрогобицькому центрі зайнятості в рамках реалізації Всеукраїнської програми «Я маю право!» відбувся захід за участю заступника начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Петра Габрівського, який провів інформаційно-консультативну сесію для шукачів роботи, присвячену питанням дотримання прав працівників при їх звільненні. П.Габрівський розповів присутнім про порядок та підстави звільнення працівника з ініціативи роботодавця, особливості звільнення працівників за власним бажанням, а також про переваги для працівника та роботодавця у випадку звільнення за угодою сторін. Йшлося також про звільнення працівника у зв’язку із скороченням чисельності чи штату працівників щодо переважного права залишитися на роботі при вивільненні працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці в контексті порівняння кваліфікації та продуктивності праці працівників. Учасники заходу також змогли дізнатись про те, як потрібно діяти у випадку незаконного звільнення та яка роль безоплатної правової допомоги у забезпеченні прав та законних інтересів громадян.
Іванна Кушнір – заступник начальника відділу активної підтримки
безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості













