» Інформація » Безпека на дорогах: на Львівщині запускають масштабну інформаційну кампанію

Безпека на дорогах: на Львівщині запускають масштабну інформаційну кампанію

Автор: admin1 от 3-08-2018, 16:59

Безпека на дорогах: на Львівщині запускають масштабну інформаційну кампаніюСьогодні, 3 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху гостями та мешканцями Львівської області.

У межах наради присутні порушили питання необхідності напрацювання дієвих механізмів, що допоможуть запобігти дорожньо-транспортним пригодам на території Львівської області, а відтак, зменшить кількість травматизму на дорогах.

Зазначимо, що департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з відомими львів’янами відзняли відеоролики, у яких нагадують мешканцям області про важливість дотримання правил дорожнього руху.

У межах інформаційної кампанії, мешканців області та гостей закликали пристібати паски безпеки, не вживати алкоголю, сідаючи за кермо, не робити селфі під час руху та інше.