В.о.голови райдержадміністрації зустрівся з активом села та оглянув місцеві об'єкти бюджетної сфери.
Основні проблемні питання, які обговорювались під час візиту в Солонське: необхідність завершення ремонту моста в центрі села, облаштування пішохідних переходів на автодорозі Дрогобич-Львів з високим рівнем небезпеки у межах села. Йшлося також про пасажирські перевезення, зокрема, про необхідність замінити перевізника на маршруті до Даляви, оскільки діючий перевізник не виконує належним чином своїх зобов'язань. Обговорювалося питання завершення перекриття даху школи, подальша доля будівлі, де було заплановане соціальне житло для дітей-сиріт та ДБСТ. Сільський голова Ярослав Дуплика також загострив увагу на ситуації навколо занедбаного приміщення колишнього дитсадка, власник якого є ТзОВ “Надія”.
Під час зустрічі обговорювалися також питання легалізації зайнятості, благоустрою та інші актуальні теми.













