» Інформація » На дорогах Львівщини через спеку діють обмеження руху вантажівок у денний час доби

Автор: admin2 от 9-08-2018, 14:09

На дорогах Львівщини через спеку діють обмеження руху вантажівок у денний час добиДля збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Львівської області автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10:00 год до 22:00 год у разі підвищення температури повітря понад +28ºС.

Для запобігання деформації дорожнього покриття у вигляді колійності та просідань на автомобільних дорогах загального користування:

- встановлено інформаційні панно: “Увага! Рух великовагового транспорту з 10:00 до 22:00 заборонено при t> +28оС”;

- встановлено дорожні знаки:

- 3.15 “Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24т, заборонено”;

- 3.16 “Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7т, заборонено;

- 7.4.4 “Час доби, протягом якої діє знак” (10:00 — 22:00).

Попри встановлені дорожні знаки та інформаційні панно на автомобільних дорогах загального користування деякі водії та перевізники великовагового  транспорту і надалі порушують правила проїзду автодорогами при високих температурних показниках повітря.

Упродовж місяця у Львівській області перевіряється близько 3000 транспортних засобів, при цьому виявлено 200 порушень.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре звертається до водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів.

Нагадуємо, в літній період  на дорогах області діє 51 пункт відстою великовантажного транспорту. Пам'ятка для водіїв тут