16 грудня голова райдержадміністрації Михайло Винницький провів робочу зустріч з питань врегулювання внутріконфесійного конфлікту на території Ясеницесільнянської сільської ради. В зустрічі взяли участь начальник Дрогобицької МВ ГУМВСУ у Львівській обл. Андрій Білас та заступник начальника Михайло Павук, представники духовенства УАПЦ та УПЦ КП, сільської громади, відповідальні працівники райдержадміністрації.
Михайло Винницький зазначив, що райдержадміністрація не втручається у питання діяльності релігійної громади, але відповідає за збереження громадянського
миру та спокою на території району. Тому, якщо представники сторін не можуть досягти компромісу для зняття напруги в населеному пункті, вони повинні не йти шляхом протистояння, а в судовому порядку домагатися вирішення проблеми в рамках закону.













