» Інформація » На Дрогобиччині є перша ОТГ

На Дрогобиччині є перша ОТГ

Автор: admin2 от 14-08-2018, 16:01
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині є перша ОТГРозпорядженням голови облдержадміністрації від 14 серпня 2018 року №804/0/5-18 затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Меденицької селищної ради, Опарівської сільської ради, Летнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області"Про добровільне об’єднання територіальних громад". До Меденицькоїселищної об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Меденичі входять села Опарі Опарівської сільської ради, Летня, Коросниця, Рівне Летнянської сільської ради Дрогобицького району.

На черзі — проведення виборів в Меденицькй об’єднаній територіальній громаді. Львівська облдержадміністрація скерувала до Центральної виборчої комісії відповідне подання щодо призначення виборів до Меденицької ОТГ. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua